CS24 s.r.o.
Šafaříkova 11
120 00 PRAHA-2

Zpět na hlavní stránku

Napište nám ... Zaregistrujte se ...
Přidat CS24 mezi oblíbené položky

Oblíbenou
položku.

Před sebou máte odkazy na nejdůležitější výrobce hardware a software v našem sortimentu.
Na uvedených odkazech jsou k dispozici nejnovější ovladače k vašim periferiím, aktualizace programů a virových databází. K dispozici jsou i dokumenty a podrobné popisy produktů.
Pokud nenajdete potřebné informace, neváhejte a kontaktujte nás.
Ochotně vám pomůžeme obstarat vše potřebné a naši technici vám pomohou vyřešit případné problémy.

 
 Hewlett-Packard Hewlett-Packard je výrobcem počítačů, výkonných pracovních stanic a serverů, síťových prvků, tiskáren, skenerů a dalších periferií. Na těchto stránkách naleznete podrobný popis produktů a nejnovější ovladače.
 Microsoft Společnost Microsoft je dodavatelem operačních systémů pro pracovní stanice a servery, kancelářského aplikačního SW, multimédií a i některých HW produktů.
 Další SW Od společnosti CÍGLER software dodáváme moderní ekonomický systém MONEYS3 pro Windows. Pro ochranu před počítačovými viry instalujeme antivirové programy ESET od ESET software.
Dodáváme také produkty dalších výrobců softwaru jako je SYMANTEC, COREL, Adobe atd.
 Monitory K počítačům dodáváme kvalitní monitory Philips, BENQ, EIZO, ViewSonic a další .
 Přenosné počítače Ovladače a technická podpora pro notebooky HP Compaq.
 Tiskárny Nejnovější tiskové ovladače a další software k vaší tiskárně HP vyhledáte na Hewlett-Packard. Zde jsou ovladače pro jehličkové tiskárny EPSON a digitální techniku a tiskárny Canon.
 Síťové prvky Potřebné informace a ovladače k síťovým produktům snadno vyhledáte na stránkách společností Hewlett-Packard.
 Záložní zdroje Synonymem pro záložní zdroje UPS se stalo jméno jejich předního výrobce - společnosti APC. Potřebné informace a nejnovější software pro tyto výrobky najdete na stránkách American Power Conversion.
 Připojení k Internetu Naším partnerem pro připojení k Internetu je společnost O2.
Rozhodnete-li se pro připojení prostřednictvím pevné digitální linky, bezdrátového připojení WiFi nebo prostřednictvím ADSL, zajistíme za vás vše potřebné se zřízením připojení a konfiguraci vašeho počítače nebo serveru pro danou službu. Vy si pouze vyberete vhodný typ připojení.
 Výrobci komponent Základní desky INTEL. Harddisky Seagate, Western Digital. Grafické karty MATROX, ATI, nVIDIA. Zvukové karty a multimedia od Creative Labs. Řadiče SCSI Adaptec.

  © 1997 - 2015 CS24 s.r.o.