CS24 s.r.o.
Šafaříkova 11
120 00 PRAHA-2

Zpět na hlavní stránku

Napište nám ... Zaregistrujte se ...
Přidat CS24 mezi oblíbené položky

Oblíbenou
položku.

Co je servisní smlouva ?  K čemu nám bude ?

Servis a údržbu informačního systému ve velkých organizacích zabezpečuje zpravidla jeden nebo skupina pracovníků pro tuto práci určených. 
U menších a středních organizací je vzhledem k menšímu rozsahu potřebných prací na informačním systému takový model finančně nevýhodný. 

Následně často vznikají tyto situace -

  • O výpočetní techniku se stará vybraný pracovník vedle své hlavní pracovní náplně.

  • Nevýhodou je rozptylování pracovníka od jeho vlastní činnosti a obvykle nedostatečné znalosti v případě větších a složitějších problémů.

  • O výpočetní techniku se nestará nikdo, nebo se volá externí firma až v případě potíží.

  • V těchto případech je velmi často řešení vzniklých problémů jak časově, tak i finančně velmi nákladné. Pracovník externí firmy musí nejprve analyzovat stav a topologii informačního systému, dlouho mu pak trvá uvést zanedbané systémy pracovních stanic a serverů do správného stavu. Při další návštěvě se situace opakuje ...

Jistě uznáte, že žádná z těchto variant není pro správný chod prosperující společnosti správná. Dovolte nám předložit lepší variantu řešení:

Servisní smlouva s CS24 s.r.o.

Po uzavření servisní smlouvy vás v předem dohodnutých časových intervalech navštěvuje technik CS24. 
Provádí preventivní kontrolu chodu serverů a pracovních stanic, optimalizuje chod výpočetní techniky a odstraňuje včas případné problémy. Zkontroluje správný chod zálohovacích mechanismů, aktualizuje databáze antivirových programů, kontroluje zabezpečenost lokální sítě atd. CS24 sleduje nové trendy ve výpočetní technice a doporučuje je k využití právě ve vaší společnosti. Pravidelně aktualizuje verze používaných programů apod. Rozsah těchto prací je samozřejmě individuální a závisí na typu a velikosti organizace.

V případě uzavření servisní smlouvy získáváte další výhody:

  • Servisní smlouva vás do velké míry zbaví starostí a obav před možnou havárií, umožní vám plně se soustředit na vaši práci. Výpočetní technika se nachází v optimálním režimu. 

  • Servisní zásahy provádějí výhradně vyškolení technici s několikaletou praxí. 

  • Závady jsou odstraňovány dříve, než vznikne celková havárie systému.Náklady, škody a časové ztráty jsou pak minimalizovány. 

  • Klienti s uzavřenou servisní smlouvou mají v případě nahlášení závady nejvyšší časovou prioritu. 

  • Servisní smlouva vám zajistí slevu na poskytované služby.

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o individuální smlouvy založené na rozdílných potřebách konkrétních firem, pro podrobnější informace je nutná nezávazná osobní konzultace. 
CS24 vám následně navrhne vhodné řešení právě pro vás. Prosíme, kontaktujte nás. 

  © 1997 - 2015 CS24 s.r.o.